ویلا چوبی

 ویلا چوبی

 مراحل ساخت :

 1. قطر دیواره ها وبسته بندی:

چوبین ویلا قادر خواهد بود بنا هایی را با متراژ مختلف و از قطر دیواره دو سانت تا بیست و چهار سانتیمتر را اجرا نماید.نیز میتوانیم در صورت تمایل پیشنهاد خود را جهت احداث واحد های مورد نظر شما با نقشه های پیوستی و با قطر های مختلف که نیاز های شما را به نسبت مکان نصب و دمای محیط کاملا بر طرف نماید طراحی و ارایه نماییم.
بسته بندی به صورت پالت و کد گذاری میباشد.

2. نوع چوب و کیفیت کالا:

از انواع چوب های مرغوب وارداتی روسی میباشد که با شیار های ایجاد شده جهت اتصال بهتر ونیز جهت جلو گیری از ورود و خروج هوا و بهینه سازی مصرف انرژی در هنگام نصب کاملا به هم قفل و در برابر زلزله تا درصد بسیار بالایی مقاوم میباشد.

3. دربها و پنجره ها:

دربهای ویلای چوبی از چوب و پنجره ها نیز معمولا از نوع چوبی یا upvc با شیشه های دو جداره میباشند.

4. اجرای سقف:

معمولا با نمای داخلی چوبی میباشد و پوشش بیرونی آن از نوع شینگل یا آندوویلا یا دکرا است.مورد استفاده آن بیشتر در سازه های چوبی می باشد.

5. کف سازی ویلا چوبی:

ترجیحا از نوع سرامیک طرح چوب و یا لیمنت میباشد.

6. رنگ دیواره ها:

از نوع بهترین رنگ اروپایی مخصوص چوب با تنوع رنگ بندی که پس از اجرا، نمای ظاهری چوب را نیز حفظ مینماید تشکیل گردیده و در برابر آفتاب،رطوبت،آفات و حشرات کاملا مقاوم و تا حدودی در برابر آتش نیز مقاومت ایجاد مینماید.

7. تاسیسات ویلا چوبی:

امکان نصب شوفاژ،پکیج،بخاری گازی و کولر های اسپیلت سرمایشی و گرمایشی وجود دارد.

8. آشپز خانه و سرویس های بهداشتی:

کابینت آشپز خانه بنا به سلیقه خریدار از جنس MDF ویا تمام چوبی وبا لوازم بهداشتی وشیر آلات داخلی با کیفیت بالا انجام میگیرد.

9. فندانسیون:

انجام زیر سازی به نسبت مکان نصب متغیر میباشد و حد اقل برای زمین های هموار تا 50 سانتیمتر مورد نیاز است که در صورت نیاز به ارتفاع بیشتر،توسط مهندسین شرکت جهت اجرا به خریدار اعلام و نقشه جانمایی اتصالات،لوله ها و تاسیسات نیز ارایه خواهد شد.

10. مراحل نصب:

-اجرای فندانسیون بتون آرمه و پیش بینی اتصالات مناسب.
-اولین قطعه دیواره توسط اتصالات مخصوص،به زمین متصل وپس از نصب آخرین قطعه جهت استحکام بیشتر در برابر طوفان،مجددا از بیرون توسط کمربند های چوبی احاطه و محکم میگردند.
-پس از اجرای سقف،عملیات تکمیلی تاسیسات و برق ساختمان انجام میشود.

11. زمان نصب:

مدت زمان نصب بدنه در شرایط عادی و جوی مناسب و در صورت آماده بودن زیر سازی برای واحد های یک طبقه 5 روز و دوبلکس 10 روز کاری وتکمیل و تحویل کار 30 روز میباشد.

12. زمان سفارش و واردات:

مدت زمان سفارش،ساخت و حمل تا محل پروژه، در شرایط عادی حدود 30 روز کاری محاسبه گردیده است.

13. نحوه فروش:

در زمان عقد قرار داد حدود چهل درصد قیمت کل فروش نقدا و چهل درصد قبل از حمل و ورود به محل پروژه و قبل از شروع عملیات نصب با رویت کالا توسط خریدار و 10 درصد زمانی که پروژه 50 درصد پیشرفت داشته و الباقی پس از اتمام کار و تنظیم صورت جلسه تکمیلی و تحویل آن به خریدار دریافت میگردد.

14. مدت زمان گارانتی:

بنا های فوق در صورتیکه از طریق چوبین ویلا نصب و با رنگهای مربوطه پوشش دهی شده باشند، تا یک سال در برابر آتش سوزی،سیل،صاعقه،زلزله طوفان و گردباد بیمه رایگان وتا 15 سال در برابر  عوامل فنی گارانتی میگردد.

ویلا چوبی
ویلا چوبی
ویلا چوبی
ویلا چوبی
ویلا چوبی
ویلا چوبی
ویلا چوبی
ویلا چوبی
ویلا چوبی
ویلا چوبی